FPT Portugal Series - ženy
13:00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Itálie - Umbrian Open
11:00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
3:00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
4:30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series - Sydney
6:00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17:00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Izrael - Exhibiční turné
9:30
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
3-4
40-15
China Regional League
10:15
69'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-2
Slovensko - 2. liga
10:30
74'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
4-0
Rakousko - 2. liga
10:30
69'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
UTR Pro Tennis Series - Francie - ženy
10:30
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-1
0-3
0-40
Exhibiční zápasy
10:30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-0
2-5
15-30
Kambodža - Premier League
10:30
73'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
2-1
Evropa - přátelská utkání
10:31
73'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
3-2
FPT Portugal Series - ženy
11:00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-1
1-2
Japonsko - J3-League
11:00
45'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Japonsko - J2-League
11:00
45'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
Winners Open Women
11:00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-1
4-6
World Padel Tour Madrid
11:30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0
2-1
Setka Cup
11:40
Yaroslava Pachich
-
Natalia Ogarenko
1-3
Ukrajina - TT pohár
11:40
Dmitry Halai
-
Vadim Sidorenko
2-1
1-8
Ukrajina - TT pohár
11:45
Viktoria Kurtenko
-
Tatiana Tatianina
2-0
5-5
Boom Cup
11:49
Alexandra Nizhegorodtseva
-
Daria Sosnina
0-3
Setka Cup
11:50
Oleksandr Blashkun
-
Serhii Burdelnyi
1-0
7-8
Ukrajina - TT pohár
11:50
Oleg Gavrylyuk
-
Viktor Bosak
0-2
1-1
Ukrajina - TT pohár
11:55
Oleksii Haponov
-
Andrey Gordiy
0-0
8-10
UTR Pro Tennis Series - Francie - ženy
12:00
Carla Touly
-
Estelle Cascino
0-0
Liga Pro
12:00
Ilya Novikov
-
Nikita Sukharnikov
0-0
Vietnam - V-League
12:00
Quang Nam
Quang Nam - Song Lam Nghe An
Song Lam Nghe An
0-0
Jižní Korea - K-League 1
12:00
Gwangju FC
Gwangju FC - Daegu FC
Daegu FC
0-0
Jižní Korea - K-League 2
12:00
FC Anyang
FC Anyang - Jeju Utd
Jeju Utd
0-0
Jižní Korea - K-League 1
12:00
Seongnam FC
Seongnam FC - Pohang Steelers
Pohang Steelers
0-0
Jižní Korea - K-League 1
12:00
Sangju Sangmu
Sangju Sangmu - Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors
0-0
Jižní Korea - K-League 2
12:00
Chungnam Asan FC
Chungnam Asan FC - Gyeongnam FC
Gyeongnam FC
0-0
South Korea K3 - league
12:00
Gangneung City
Gangneung City - Daejeon Korail
Daejeon Korail
0-0
Rumunsko - Liga I
12:00
CSMS Iasi
CSMS Iasi - ACS Sepsi
ACS Sepsi
0-0
Vietnam - V-League
12:00
Hai Phong
Hai Phong - Sai Gon FC
Sai Gon FC
0-0
Vietnam - V-League 2
12:00
Sanna Khanh Hoa
Sanna Khanh Hoa - Tay Ninh
Tay Ninh
0-0
Estonsko - II Liiga
12:00
Raplamaa
Raplamaa -
FC Kuressaare II
0-0
Japonsko - J2-League
12:00
Tochigi SC
Tochigi SC - Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
0-0
Japonsko - J3-League
12:00
Kagoshima United
Kagoshima United - Kamatamare Sanuki
Kamatamare Sanuki
0-0
Japonsko - J3-League
12:00
Gainare Tottori
Gainare Tottori - FC Gifu
FC Gifu
0-0
Litva - A Lyga - ženy
12:00
Banga Gargzdai Women
-
Utenis Utena Women
0-0
Litva - A Lyga - ženy
12:00
Ssg FA Siauliai Women
-
Zalgiris Vilnius Women
0-0
Ukrajina - TT pohár
12:00
Mikhailo Koshmai
-
Mykyta Fiialko
0-0
Liga Pro
12:00
Igor Elistratov
-
Dmitry Merzlikin
0-0
Vietnam - V-League 2
12:00
Ba Ria Vung Tau FC
Ba Ria Vung Tau FC - Binh Dinh
Binh Dinh
0-0
Estonsko - II Liiga
12:00
Parnu JK Poseidon
Parnu JK Poseidon - FC Kose
FC Kose
0-0
Estonsko - II Liiga
12:00
Raasiku FC Joker
Raasiku FC Joker -
Parnu JK Vaprus II
0-0
Japonsko - J2-League
12:00
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi - Ehime FC
Ehime FC
0-0