FPT Portugal Series - Kvinder
13.00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Italien - Umbrian Open
11.00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
03.00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
04.30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series - Sydney
06.00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17.00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Israel - Exhibition Circuit
09.30
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
5-4
40-A
China Regional League
10.15
82'
FC Guan Shi
-
XMIFC
2-2
Cambodia - Premier League
10.30
86'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
2-1
UTR Pro Tennis Series - Frankrig - Kvinder
10.30
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-1
1-4
40-A
Opvisningskamp
10.30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-1
1-0
40-0
Slovakiet - 2. Liga
10.30
88'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
4-0
Østrig - 2. Liga
10.30
82'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
Europa - Venskabskampe
10.31
86'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
3-2
Japan - J2-League
11.00
51'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
Japan - J3-League
11.00
51'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
FPT Portugal Series - Kvinder
11.00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-1
3-3
30-15
Winners Open Women
11.00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-1
1-1
30-15
World Padel Tour Madrid
11.30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0
4-2
0-40
Setka Cup
11.50
Oleksandr Blashkun
-
Serhii Burdelnyi
2-1
8-2
Setka Cup
11.55
Serhii Kyienko
-
Vladyslav Lytvynov
2-1
3-2
Ukraine - TT-Cup
11.55
Oleksii Haponov
-
Andrey Gordiy
1-2
5-6
Ukraine - TT-Cup
12.00
Mikhailo Koshmai
-
Mykyta Fiialko
2-0
4-7
Liga Pro
12.00
Igor Elistratov
-
Dmitry Merzlikin
2-0
Estland - II Liiga
12.00
8'
Raplamaa
Raplamaa -
FC Kuressaare II
0-0
Liga Pro
12.00
Ilya Novikov
-
Nikita Sukharnikov
1-1
5-1
Liga Pro
12.00
Oleg Nikiforov
-
Vitaly Bazilevsky
0-1
11-10
UTR Pro Tennis Series - Frankrig - Kvinder
12.00
Carla Touly
-
Estelle Cascino
0-0
15-30
Estland - II Liiga
12.00
9'
Raasiku FC Joker
Raasiku FC Joker -
Parnu JK Vaprus II
0-0
Estland - II Liiga
12.00
10'
Parnu JK Poseidon
Parnu JK Poseidon - FC Kose
FC Kose
0-0
Setka Cup
12.00
Oleksandr Budnikov
-
Andrii Droshchynskyi
0-2
7-4
Vietnam - V-League 2
12.00
11'
Ba Ria Vung Tau FC
Ba Ria Vung Tau FC - Binh Dinh
Binh Dinh
0-0
Sydkorea - K-League 1
12.00
11'
Gwangju FC
Gwangju FC - Daegu FC
Daegu FC
0-0
Vietnam - V-League
12.00
10'
Quang Nam
Quang Nam - Song Lam Nghe An
Song Lam Nghe An
1-0
Vietnam - V-League
12.00
10'
Hai Phong
Hai Phong - Sai Gon FC
Sai Gon FC
0-0
Vietnam - V-League 2
12.00
11'
Sanna Khanh Hoa
Sanna Khanh Hoa - Tay Ninh
Tay Ninh
0-0
Sydkorea - K-League 1
12.00
11'
Sangju Sangmu
Sangju Sangmu - Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors
0-0
Japan - J3-League
12.00
8'
Gainare Tottori
Gainare Tottori - FC Gifu
FC Gifu
0-0
Japan - J3-League
12.00
8'
Kagoshima United
Kagoshima United - Kamatamare Sanuki
Kamatamare Sanuki
1-0
Japan - J2-League
12.00
8'
Tochigi SC
Tochigi SC - Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
0-0
Japan - J2-League
12.00
8'
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi - Ehime FC
Ehime FC
0-0
Sydkorea - K-League 2
12.00
11'
FC Anyang
FC Anyang - Jeju Utd
Jeju Utd
1-1
Litauen - A Lyga - Kvinder
12.00
11'
Banga Gargzdai Women
-
Utenis Utena Women
0-0
Litauen - A Lyga - Kvinder
12.00
10'
Ssg FA Siauliai Women
-
Zalgiris Vilnius kvinder
0-0
Sydkorea - K-League 2
12.00
11'
Chungnam Asan FC
Chungnam Asan FC - Gyeongnam FC
Gyeongnam FC
0-0
Sydkorea - K3-League
12.00
11'
Gangneung City
Gangneung City - Daejeon Korail
Daejeon Korail
0-0
Rumænien - Liga 1
12.00
11'
CSMS Iasi
CSMS Iasi - ACS Sepsi
ACS Sepsi
0-0
Sydkorea - K-League 1
12.00
11'
Seongnam FC
Seongnam FC - Pohang Steelers
Pohang Steelers
0-0
Setka Cup
12.05
Evgeniy Krivorotko
-
Oleksandr Dukhovenko
1-0
4-7
Ukraine - TT-Cup
12.05
Serhii Gogenko
-
Aleksey Krutko
0-0
12-11
Ukraine - TT-Cup
12.10
Spartak Abalmaz
-
Artem Derevianko
0-0
Setka Cup
12.10
Dina Tishchenko
-
Oksana Kregul
0-0
2-4
Setka Cup
12.15
Dmitry Drach
-
Oleksandr Lymarenko
0-0