Albanien - Mesterskab
17.45
82'
KF Tirana
KF Tirana - FK Kukesi
FK Kukesi
0-1
Norge - 1. division
18.00
68'
Øygarden FK
Øygarden FK - Asane
Asane
0-0
England - League 1
18.00
66'
Oxford Utd
Oxford Utd - Portsmouth
Portsmouth
1-1
Letland - Reserveliga
18.00
70'
FK Jelgava Reserves
-
Rigas FS Reserves
0-2
Estland - II Liiga
18.00
69'
Maardu Linnameeskond II
- Tallinna FC Infonet
Tallinna FC Infonet
1-3
Estland - II Liiga
18.00
74'
K-Jarve JK Jarve II
K-Jarve JK Jarve II - JK Sillamäe Kalev
JK Sillamäe Kalev
3-1
Estland - II Liiga
18.00
74'
JK Tammeka Tartu III
-
JK Trans Narva II
2-5
Finland - Kolmonen
18.00
71'
VPS-J
VPS-J - Narpes Kraft
Narpes Kraft
1-1
Danmark - 1. division
18.00
68'
Vejle
Vejle - FC Roskilde
FC Roskilde
3-1
Norge - 1. division
18.00
67'
Strommen
Strommen - KFUM
KFUM
2-1
Norge - 1. division
18.00
66'
Raufoss
Raufoss - Stjørdals/Blink
Stjørdals/Blink
2-1
Norge - 1. division
18.00
67'
Jerv
Jerv - Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
2-1
Ukraine - Persha Liha
18.00
66'
Obolon Brovar Kiev
Obolon Brovar Kiev - Prykarpattya Ivano Frankivsk
Prykarpattya Ivano Frankivsk
3-2
Polen - Ekstraklasa
18.00
64'
Wisla Plock
Wisla Plock - Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
0-0
Estland - Esiliiga
18.00
66'
Parnu JK Vaprus
Parnu JK Vaprus - FC Flora Tallinn II
FC Flora Tallinn II
2-0
Norge - 1. division
18.00
69'
Sogndal
Sogndal - Ullensaker/Kisa
Ullensaker/Kisa
2-1
Armenien - Premier League
18.00
68'
Ararat Yerevan
Ararat Yerevan - Ararat Armenia
Ararat Armenia
0-0
Norge - 1. division
18.00
65'
Kongsvinger
Kongsvinger - Tromso
Tromso
0-2
Norge - 1. division
18.00
67'
Ranheim
Ranheim - Grorud
Grorud
2-3
Grækenland - Super League 1
18.30
45'
Larissa
Larissa - Panionios
Panionios
0-0
Danmark - 1. division
18.30
45'
Viborg
Viborg - Nykobing
Nykobing
2-1
Grækenland - Super League 1
18.30
45'
Lamia
Lamia - Xanthi
Xanthi
0-0
Litauen - II Lyga
18.30
45'
FK Viltis Vilnius
FK Viltis Vilnius -
FK Suduva Reserves
0-0
Estland - II Liiga
18.45
40'
FC Helios Tartu
FC Helios Tartu -
FC Tallinn
0-2
Israel - Liga Leumit
19.00
26'
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ashkelon
Hapoel Ashkelon
0-0
Europa - Venskabskampe
19.00
17'
SK Bischofshofen
SK Bischofshofen -
Ikarus Pfarrwerfen
0-0
Sverige - Allsvenskan
19.00
25'
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping - IFK Goteborg
IFK Goteborg
0-0
Rumænien - Liga 1
19.00
24'
FC Voluntari
FC Voluntari - Viitorul Constanta
Viitorul Constanta
0-0
Grækenland - Super League 1
19.00
22'
Atromitos Athinon
Atromitos Athinon - Panetolikos
Panetolikos
1-0
Sverige - Allsvenskan
19.00
25'
Varbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FC - Kalmar FF
Kalmar FF
0-0
Sverige - Allsvenskan
19.00
25'
Ostersunds FK
Ostersunds FK - Mjallby AIF
Mjallby AIF
0-0
Sverige - Allsvenskan
19.00
25'
Djurgarden
Djurgarden - Helsingborg
Helsingborg
2-0
Sverige - 1. div. Norra
19.00
25'
Brommapojkarna
Brommapojkarna - Vasalunds IF
Vasalunds IF
0-0
Tyrkiet - 1 Lig
19.00
26'
Akhisar Belediye
Akhisar Belediye - Balikesirspor
Balikesirspor
1-0
Tyrkiet - 1 Lig
19.00
26'
Eskisehirspor
Eskisehirspor - Istanbulspor
Istanbulspor
0-0
Spanien - La Liga
19.30
Levante
Levante - Real Sociedad
Real Sociedad
0-0
Spanien - Segunda Division
19.30
Sporting Gijon
Sporting Gijon - Girona
Girona
0-0
Sverige - 1. div. Södra
19.30
Qviding FIF
Qviding FIF - Tvååkers IF
Tvååkers IF
0-0
Estland - II Liiga
19.30
JK Saue
- Viimsi JK II
Viimsi JK II
0-0