Challenger - Ochsenhausen
06.07.2020 20.40
Dwain Schwarzer
-
Elia Schmid
Setka Cup - Kvinder
06.07.2020 20.40
Igor Akimov
-
Oleksandr Leonenko
0-0
Albanien - Mesterskab
06.07.2020 20.45
Teuta Durres
Teuta Durres - Skenderbeu
Skenderbeu
Albanien - Mesterskab
06.07.2020 20.45
Teuta Durres
Teuta Durres - Skenderbeu
Skenderbeu
England - Premier League
06.07.2020 21.00
Tottenham
Tottenham - Everton
Everton
England - Premier League
06.07.2020 21.00
Tottenham
Tottenham - Everton
Everton
Masters Liga A Femenino
06.07.2020 21.00
Radek Rose
-
Daniel Salomon
Island - Úrvalsdeild - Kvinder
06.07.2020 21.15
Selfoss kvinder
Selfoss kvinder - KR Reykjavik kvinder
KR Reykjavik kvinder
0-0
Island - Úrvalsdeild - Kvinder
06.07.2020 21.15
Valur Reykjavik kvinder
Valur Reykjavik kvinder - Stjarnan kvinder
Stjarnan kvinder
Island - Úrvalsdeild - Kvinder
06.07.2020 21.15
FH Hafnarfjördur kvinder
FH Hafnarfjördur kvinder - Throttur Reykjavik kvinder
Throttur Reykjavik kvinder
Island - 1. deild - Kvinder
06.07.2020 21.15
Afturelding/Fram kvinder
Afturelding/Fram kvinder - Haukar kvinder
Haukar kvinder
Challenger - Ochsenhausen
06.07.2020 21.20
Miroslav Horejsi
-
Valerij Rakov
Masters Liga A Femenino
06.07.2020 21.30
Martin Huk
-
Petr Bradach
Spanien - Segunda Division
06.07.2020 21.45
Real Zaragoza
Real Zaragoza - Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
Spanien - Segunda Division
06.07.2020 21.45
Real Zaragoza
Real Zaragoza - Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
Portugal - Primeira Liga
06.07.2020 22.00
Moreirense
Moreirense - Sporting
Sporting
Spanien - La Liga
06.07.2020 22.00
Sevilla
Sevilla - Eibar
Eibar
Challenger - Ochsenhausen
06.07.2020 22.00
Mathieu De Saintilan
-
Dauud Cheaib
Island - 4. deild
06.07.2020 22.00
IH Hafnarfjordur
- Vatnaliljur
Vatnaliljur
Island - 4. deild
06.07.2020 22.00
Lettir Reykjavik
- Golfklubbur Grindavikur
Golfklubbur Grindavikur
Island - 4. deild
06.07.2020 22.00
Bjorninn
Bjorninn - Skautafelag Reykjavikur
Skautafelag Reykjavikur
Island - 4. deild
06.07.2020 22.00
Hviti Riddarinn
Hviti Riddarinn - KB Breidholt
KB Breidholt
Island - 4. deild
06.07.2020 22.00
Kria
Kria - Arborg
Arborg
Island - 4. deild
06.07.2020 22.00
Midas
Midas - KH Hlidarendi
KH Hlidarendi
Masters Liga A Femenino
06.07.2020 22.00
Daniel Salomon
-
Petr Bradach
Masters Liga A Femenino
06.07.2020 22.30
Radek Rose
-
Martin Huk
Russia Premier League SRL
07.07.2020 07.00
Arsenal Tula SRL
-
Krylia Sovetov SRL
Russia Premier League SRL
07.07.2020 07.00
Tambov SRL
-
Akhmat Grozny SRL
Turkey Super Lig SRL
07.07.2020 09.00
Basaksehir SRL
-
Denizlispor SRL
Turkey Super Lig SRL
07.07.2020 09.00
Genclerbirligi SRL
-
Fenerbahce SRL
Challenger - Ochsenhausen
07.07.2020 09.40
Dwain Schwarzer
-
Miroslav Horejsi
Italy Serie A SRL
07.07.2020 10.00
AC Milan SRL
-
Juventus SRL
Italy Serie A SRL
07.07.2020 10.00
Lecce SRL
-
Lazio SRL
Challenger - Ochsenhausen
07.07.2020 10.20
Dauud Cheaib
-
Sven Happek
Vietnam - V-League 2
07.07.2020 10.30
Dong Thap
- CLB Bong da Hue
CLB Bong da Hue
Challenger - Ochsenhausen
07.07.2020 11.40
Valerij Rakov
-
Sven Happek
Vietnam - V-League 2
07.07.2020 12.00
XSKT Can Tho
XSKT Can Tho - Dak Lak
Dak Lak
Vietnam - V-League 2
07.07.2020 12.00
Pho Hien
Pho Hien - An Giang
An Giang
Usbekistan - PFL
07.07.2020 13.00
Sogdiana Jizzakh
Sogdiana Jizzakh - FK Buxoro
FK Buxoro
Usbekistan - PFL
07.07.2020 13.00
FC Bunyodkor
FC Bunyodkor - Navbahor Namangan
Navbahor Namangan
Usbekistan - PFL
07.07.2020 13.00
Mashal Mubarek
Mashal Mubarek - Pakhtakor Tashkent
Pakhtakor Tashkent
Usbekistan - PFL
07.07.2020 13.00
AGMK
- FK Kokand 1912
FK Kokand 1912
Challenger - Ochsenhausen
07.07.2020 13.00
Dwain Schwarzer
-
Valerij Rakov
Armenien - Første liga
07.07.2020 16.00
FC Aragats
- Pyunik Yerevan II
Pyunik Yerevan II
Armenien - Første liga
07.07.2020 16.00
FC Lokomotiv Yerevan
FC Lokomotiv Yerevan - Ararat Armenia II
Ararat Armenia II
Ukraine - Persha Liha
07.07.2020 16.00
FC Rukh Lviv
FC Rukh Lviv - Ahrobiznes Volochysk
Ahrobiznes Volochysk
Armenien - Premier League
07.07.2020 16.00
Alashkert FC
Alashkert FC - FC Lori
FC Lori
Letland - Virsliga
07.07.2020 17.00
FK Spartaks Jurmala
FK Spartaks Jurmala - Tukums 2000
Tukums 2000
Moldova - Divizia Nationala
07.07.2020 17.00
Codru Lozova
Codru Lozova - FC Floresti
FC Floresti
Bulgarien - 1. liga
07.07.2020 17.00
Cherno More Varna
Cherno More Varna - Arda Kardzhali
Arda Kardzhali