FPT Portugal Series Women
1:00 PM
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Italian Umbrian Open
11:00 AM
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
3:00 AM
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
4:30 AM
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series Sydney
6:00 AM
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
5:00 PM
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Israeli Exhibition Circuit
9:30 AM
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
3-4
30-0
China Regional League
10:15 AM
68'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-2
Slovakia 2. Liga
10:30 AM
73'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
4-0
Austria 2. Liga
10:30 AM
68'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
UTR Pro Tennis Series France Women
10:30 AM
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-1
0-3
Exhibition
10:30 AM
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-0
2-5
0-15
Cambodia Premier League
10:30 AM
72'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
2-1
Europe Friendlies
10:31 AM
71'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
2-2
Japan J3-League
11:00 AM
45'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Japan J2-League
11:00 AM
45'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
Winners Open Women
11:00 AM
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-1
4-6
FPT Portugal Series Women
11:00 AM
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-1
1-2
30-30
World Padel Tour Madrid
11:30 AM
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0
1-1
40-15
Setka Cup
11:40 AM
Yaroslava Pachich
-
Natalia Ogarenko
1-2
8-9
TT Cup Ukraine
11:40 AM
Dmitry Halai
-
Vadim Sidorenko
2-1
1-3
TT Cup Ukraine
11:45 AM
Viktoria Kurtenko
-
Tatiana Tatianina
2-0
3-2
Setka Cup
11:45 AM
Sergey Yatsenko
-
Volodymyr Kononikhin
2-0
7-4
Boom Cup
11:49 AM
Alexandra Nizhegorodtseva
-
Daria Sosnina
0-2
5-8
Setka Cup
11:50 AM
Oleksandr Blashkun
-
Serhii Burdelnyi
1-0
4-6
TT Cup Ukraine
11:50 AM
Oleg Gavrylyuk
-
Viktor Bosak
0-2
TT Cup Ukraine
11:55 AM
Oleksii Haponov
-
Andrey Gordiy
0-0
6-6
UTR Pro Tennis Series France Women
12:00 PM
Carla Touly
-
Estelle Cascino
0-0
Liga Pro
12:00 PM
Ilya Novikov
-
Nikita Sukharnikov
0-0
Vietnam V-League
12:00 PM
Quang Nam
Quang Nam - Song Lam Nghe An
Song Lam Nghe An
0-0
South Korea K League 1
12:00 PM
Gwangju FC
Gwangju FC - Daegu FC
Daegu FC
0-0
South Korea K League 2
12:00 PM
FC Anyang
FC Anyang - Jeju Utd
Jeju Utd
0-0
South Korea K League 1
12:00 PM
Seongnam FC
Seongnam FC - Pohang Steelers
Pohang Steelers
0-0
South Korea K League 1
12:00 PM
Sangju Sangmu
Sangju Sangmu - Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors
0-0
South Korea K League 2
12:00 PM
Chungnam Asan FC
Chungnam Asan FC - Gyeongnam FC
Gyeongnam FC
0-0
South Korea K3 League
12:00 PM
Gangneung City
Gangneung City - Daejeon Korail
Daejeon Korail
0-0
Romania Liga I
12:00 PM
CSMS Iasi
CSMS Iasi - ACS Sepsi
ACS Sepsi
0-0
Vietnam V-League
12:00 PM
Hai Phong
Hai Phong - Sai Gon FC
Sai Gon FC
0-0
Vietnam V-League 2
12:00 PM
Sanna Khanh Hoa
Sanna Khanh Hoa - Tay Ninh
Tay Ninh
0-0
Estonia II Liiga
12:00 PM
Raplamaa
Raplamaa -
FC Kuressaare II
0-0
Japan J2-League
12:00 PM
Tochigi SC
Tochigi SC - Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
0-0
Japan J3-League
12:00 PM
Kagoshima United
Kagoshima United - Kamatamare Sanuki
Kamatamare Sanuki
0-0
Lithuania A Lyga Women
12:00 PM
Banga Gargzdai Women
-
Utenis Utena Women
0-0
Lithuania A Lyga Women
12:00 PM
Ssg FA Siauliai Women
-
Zalgiris Vilnius Women
0-0
Japan J3-League
12:00 PM
Gainare Tottori
Gainare Tottori - FC Gifu
FC Gifu
0-0
TT Cup Ukraine
12:00 PM
Mikhailo Koshmai
-
Mykyta Fiialko
0-0
Liga Pro
12:00 PM
Igor Elistratov
-
Dmitry Merzlikin
0-0
Vietnam V-League 2
12:00 PM
Ba Ria Vung Tau FC
Ba Ria Vung Tau FC - Binh Dinh
Binh Dinh
0-0
Estonia II Liiga
12:00 PM
Parnu JK Poseidon
Parnu JK Poseidon - FC Kose
FC Kose
0-0
Estonia II Liiga
12:00 PM
Raasiku FC Joker
Raasiku FC Joker -
Parnu JK Vaprus II
0-0
Japan J2-League
12:00 PM
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi - Ehime FC
Ehime FC
0-0