FPT Portugal Series Women
1:00 PM
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Italian Umbrian Open
11:00 AM
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
3:00 AM
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
4:30 AM
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series Sydney
6:00 AM
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
5:00 PM
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Israeli Exhibition Circuit
9:30 AM
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-0
2-5
40-A
Japan J3-League
10:00 AM
55'
YSCC
YSCC - Kataller Toyama
Kataller Toyama
3-2
Taiwan Premier League
10:00 AM
60'
Taiwan University of Sport
- Hang Yuen
Hang Yuen
2-0
Taiwan Premier League
10:00 AM
54'
Taipei City Tatung
Taipei City Tatung -
Taichung Futuro
1-0
Taiwan Premier League
10:00 AM
60'
Taicheng Lions
-
Tainan City
0-0
Mongolia Premier League
10:00 AM
58'
Gepro FC
- Erchim
Erchim
0-5
Taiwan Premier League
10:00 AM
56'
Ming Chuan University
- Gaoshi Taipower
Gaoshi Taipower
0-1
Japan J3-League
10:00 AM
55'
Parceiro Nagano
Parceiro Nagano - Azul Claro Numazu
Azul Claro Numazu
2-1
China Regional League
10:15 AM
43'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-1
UTR Pro Tennis Series France Women
10:30 AM
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-0
1-3
15-0
Cambodia Premier League
10:30 AM
45'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
0-1
UTR Pro Tennis Series Melbourne
10:30 AM
Matthew Dellavedova
-
William Ma
0-0
3-3
Austria 2. Liga
10:30 AM
45'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
Slovakia 2. Liga
10:30 AM
45'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
3-0
Exhibition
10:30 AM
Alex Molcan
-
Tomas Machac
0-0
5-2
15-30
Europe Friendlies
10:31 AM
40'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
1-1
TT Cup Ukraine
10:35 AM
Olga Melnik
-
Viktoria Kurtenko
2-2
4-7
TT Cup Ukraine
10:40 AM
Vladimir Malashevsky
-
Oleg Shevchuk
2-2
8-10
Liga Pro
11:00 AM
Kirill Abramov
-
Dmitry Merzlikin
1-1
3-1
Japan J2-League
11:00 AM
11'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-0
Winners Open Women
11:00 AM
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-0
15-40
Japan J3-League
11:00 AM
12'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Liga Pro
11:00 AM
Ivan Pandur
-
Nikita Sukharnikov
2-1
FPT Portugal Series Women
11:00 AM
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-0
1-0
0-15
TT Cup Ukraine
11:00 AM
Artem Derevianko
-
Dmitriy Derevinskiy
1-2
1-0
Setka Cup
11:00 AM
Oleksandr Budnikov
-
Vitalii Vietrov
2-1
3-6
TT Cup Ukraine
11:05 AM
Ihor Solovyov
-
Serhii Udovichenko
0-2
Setka Cup
11:05 AM
Evgeniy Krivorotko
-
Konstantyn Kirsanov
1-0
11-10
Czech Liga Pro
11:05 AM
Karel Brozhik
-
Martin Huk
1-2
3-3
Boom Cup
11:06 AM
Daria Sosnina
-
Olga Nelyubina
0-2
7-10
Setka Cup
11:10 AM
Dina Tishchenko
-
Svitlana Ogarenko
0-1
3-1
Setka Cup
11:15 AM
Dmitry Drach
-
Oleh Yurenev
0-0
0-2
Setka Cup
11:20 AM
Yaroslav Makovka
-
Andrii Obishchenko
0-0
World Padel Tour Madrid
11:30 AM
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0