Australia Victoria Premier League
7/10/20 12:00 PM
Green Gully
Green Gully - Dandenong City
Dandenong City
Japan J2-League
7/10/20 12:00 PM
Fagiano Okayama
Fagiano Okayama - Giravanz Kitakyushu
Giravanz Kitakyushu
Vietnam Division 2
7/10/20 12:00 PM
PVF
PVF -
Phu Tho FC
Australia Victoria Premier League
7/10/20 12:30 PM
Oakleigh Cannons
Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens
Bentleigh Greens
0-0
Australia Brisbane Premier League Women
7/10/20 12:30 PM
Virginia United SC Women
Virginia United SC Women - Grange Thistle Women
Grange Thistle Women
South Korea K League 1
7/10/20 12:30 PM
Busan I Park
Busan I Park - FC Seoul
FC Seoul
Belarus Reserve League
7/10/20 12:30 PM
Bate Borisov Reserves
-
Slavia Mozyr Reserves
Europe Friendlies
7/10/20 12:30 PM
KKS 1925 Kalisz
KKS 1925 Kalisz -
KS Kutno
1-1
Australia SA Premier League Women
7/10/20 12:45 PM
Adelaide City Women
Adelaide City Women - Adelaide University Women
Adelaide University Women
Australia SA Premier League Women
7/10/20 12:45 PM
Fulham United Women
Fulham United Women - Salisbury Inter Women
Salisbury Inter Women
Australia SA Premier League Women
7/10/20 12:45 PM
Adelaide City Women
Adelaide City Women - Ffsa Ntc Women
Ffsa Ntc Women
Europe Friendlies
7/10/20 1:00 PM
Chertanovo
Chertanovo - FK Kaluga
FK Kaluga
Singapore Premier League
7/10/20 1:45 PM
Balestier Khalsa FC
Balestier Khalsa FC - Tanjong Pagar United
Tanjong Pagar United
Ukraine Persha Liga
7/10/20 2:00 PM
FK Avanhard Kramatorsk
FK Avanhard Kramatorsk - Balkany Zorya
Balkany Zorya
Belarus Reserve League
7/10/20 2:00 PM
Belshina Bobruisk Reserves
-
Torpedo Zhodino Reserves
Tanzania Premier League
7/10/20 3:00 PM
Mbeya City
Mbeya City - Polisi Tanzania FC
Polisi Tanzania FC
Europe Friendlies
7/10/20 3:00 PM
KV Kortrijk
KV Kortrijk - Charleroi
Charleroi
Armenia First League
7/10/20 3:30 PM
Shirak II
Shirak II - FC Van
FC Van
Armenia First League
7/10/20 4:00 PM
FK Ani Yerevan
FK Ani Yerevan - FC West Armenia
FC West Armenia
Armenia First League
7/10/20 4:00 PM
FK Masis
FK Masis - Alashkert FC II
Alashkert FC II
Jordan League
7/10/20 4:00 PM
Al-Faisaly Amman
Al-Faisaly Amman - Shabab Al Ordon
Shabab Al Ordon
Iceland Cup Women
7/10/20 4:00 PM
IA Akranes Women
IA Akranes Women - Augnablik Kopavogur Women
Augnablik Kopavogur Women
Georgia Erovnuli Liga
7/10/20 4:00 PM
FC Saburtalo Tbilisi
FC Saburtalo Tbilisi - FC Telavi
FC Telavi
Poland I Liga
7/10/20 4:00 PM
Odra Opole
Odra Opole - Wigry Suwalki
Wigry Suwalki
Europe Friendlies
7/10/20 4:00 PM
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow - Spartak Moscow II
Spartak Moscow II
Lithuania 1 Lyga
7/10/20 5:00 PM
Lietava Jonava
Lietava Jonava - FK Vilniaus Vytis
FK Vilniaus Vytis
Ukraine Persha Liga
7/10/20 5:00 PM
FC Minaj
FC Minaj - FC Metalist 1925
FC Metalist 1925
Lithuania 1 Lyga
7/10/20 5:00 PM
VMFD Zalgiris II
VMFD Zalgiris II - FK Atmosfera
FK Atmosfera
Romania Liga I
7/10/20 5:00 PM
Viitorul Constanta
Viitorul Constanta - FC Academica Clinceni
FC Academica Clinceni
Poland II Liga
7/10/20 5:00 PM
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola - Elana Torun
Elana Torun
Armenian Cup
7/10/20 5:00 PM
Ararat Armenia
Ararat Armenia - FC Noah
FC Noah
Belarus Reserve League
7/10/20 5:00 PM
Shakhtyor Soligorsk Reserves
-
FK Gorodeya Reserves
Finland Kolmonen
7/10/20 5:00 PM
FC Kirkkonummi
- Töölön Taisto
Töölön Taisto
Slovakia 2. Liga
7/10/20 5:00 PM
MFK Skalica
MFK Skalica - MSK Zilina B
MSK Zilina B
Finland Kolmonen
7/10/20 5:15 PM
Poxyt
Poxyt -
FC Espoo 2
Finland Kakkonen Group C
7/10/20 5:30 PM
GBK
- JBK
JBK
Finland Kakkonen Group B
7/10/20 5:30 PM
Kaapo
Kaapo - Atlantis
Atlantis
Finland Kakkonen Group B
7/10/20 5:30 PM
HJS Akatemia
HJS Akatemia - PIF Parainen
PIF Parainen
Finland Kakkonen Group A
7/10/20 5:30 PM
JaPS
JaPS - PEPO
PEPO
Belarus Premier League
7/10/20 5:30 PM
Smolevichi
Smolevichi - Isloch
Isloch
Europe Friendlies
7/10/20 5:30 PM
FK Viktorie Prerov
FK Viktorie Prerov -
SK Lipova
Poland I Liga
7/10/20 5:40 PM
Sandecja Nowy Sacz
Sandecja Nowy Sacz -
Stal Mielec
Iran Pro League
7/10/20 5:45 PM
Machine Sazi Tabriz
Machine Sazi Tabriz - Persepolis
Persepolis
Albania Championship
7/10/20 5:45 PM
KS Flamurtari Vlore
KS Flamurtari Vlore - Bylis Ballsh
Bylis Ballsh
Estonia Esiliiga
7/10/20 6:00 PM
FC Elva
FC Elva - FC Levadia Tallinn U21
FC Levadia Tallinn U21
Estonia Esiliiga
7/10/20 6:00 PM
Nomme United
Nomme United - FC Flora Tallinn II
FC Flora Tallinn II
Estonia Esiliiga
7/10/20 6:00 PM
JK Tammeka Tartu II
JK Tammeka Tartu II - Maardu Linnameeskond
Maardu Linnameeskond
Portugal Primeira Liga
7/10/20 6:00 PM
Guimaraes
Guimaraes - Gil Vicente
Gil Vicente
Sweden Damallsvenskan
7/10/20 6:00 PM
Kopparbergs/Göteborg Women
Kopparbergs/Göteborg Women - Vaxjo Women
Vaxjo Women
Finland Naisten Liiga Women
7/10/20 6:00 PM
PK-35 Vantaa Women
PK-35 Vantaa Women - Tips Vantaa Women
Tips Vantaa Women