FPT Portugal Series – naised
13:00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Itaalia Umbrian Open
11:00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series – Sydney
03:00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series – Sydney
04:30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series – Sydney
06:00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17:00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Israeli Exhibition Circuit
09:30
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
1-0
Jaapani J3-League
10:00
68'
YSCC
YSCC - Kataller Toyama
Kataller Toyama
3-2
Taiwan - Premier League
10:00
73'
Taiwan University of Sport
- Hang Yuen
Hang Yuen
2-1
Taiwan - Premier League
10:00
67'
Taipei City Tatung
Taipei City Tatung -
Taichung Futuro
1-0
Taiwan - Premier League
10:00
73'
Taicheng Lions
-
Tainan City
0-0
Mongoolia kõrgliiga
10:00
71'
Gepro FC
- Erchim
Erchim
0-7
Taiwan - Premier League
10:00
69'
Ming Chuan University
- Gaoshi Taipower
Gaoshi Taipower
0-2
Jaapani J3-League
10:00
68'
Parceiro Nagano
Parceiro Nagano - Azul Claro Numazu
Azul Claro Numazu
2-1
China Regional League
10:15
45'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-1
UTR Pro Tennis Series – Prantsusmaa – naised
10:30
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-0
2-4
Kambodža kõrgliiga
10:30
45'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
0-1
UTR Pro Tennis Series Melbourne
10:30
Matthew Dellavedova
-
William Ma
0-0
5-4
Austria 2. Liga
10:30
45'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
Slovakkia 2. liiga
10:30
45'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
3-0
Näidismatš
10:30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-0
6-2
40-A
Euroopa sõpruskohtumised
10:31
45'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
2-1
Jaapani J3-League
11:00
25'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Winners Open Women
11:00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-0
0-3
Jaapani J2-League
11:00
24'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
FPT Portugal Series – naised
11:00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-0
1-3
15-0
Setka Cup
11:05
Evgeniy Krivorotko
-
Konstantyn Kirsanov
2-2
Boom Cup
11:06
Daria Sosnina
-
Olga Nelyubina
1-3
7-7
Ukraina TT Cup
11:10
Tatiana Tatianina
-
Natalia Khmelevskaia
0-0
7-10
Ukraina TT Cup
11:15
Andrey Krysak
-
Vladimir Malashevsky
0-2
Setka Cup
11:15
Dmitry Drach
-
Oleh Yurenev
0-2
6-10
Ukraina TT Cup
11:20
Nazar Mosuk
-
Valeriy Tatarinov
1-0
10-8
Setka Cup
11:20
Yaroslav Makovka
-
Andrii Obishchenko
0-1
3-4
Setka Cup
11:25
Oleksandr Gomilko
-
Oleksandr Liushnia
0-0
6-7
Liga Pro
11:30
Alexey Yanshaev
-
Oleg Nikiforov
0-0
World Padel Tour Madrid
11:30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0