Görög Szuperliga 1
2020. 07. 06. 18:30
Lamia
Lamia - Xanthi
Xanthi
0-0
Dán 1. osztály
2020. 07. 06. 18:30
Viborg
Viborg - Nykobing
Nykobing
0-0
Görög Szuperliga 1
2020. 07. 06. 18:30
Larissa
Larissa - Panionios
Panionios
0-0
Masters Liga A - nők
2020. 07. 06. 18:30
Adam Zikmund
-
Vaclav Hruska
Liga Pro
2020. 07. 06. 18:30
Igor Poletaev
-
Oleg Nikiforov
0-0
Litván II Lyga
2020. 07. 06. 18:30
FK Viltis Vilnius
FK Viltis Vilnius -
FK Suduva Reserves
0-0
Setka Cup - nők
2020. 07. 06. 18:35
Serhii Sokolov
-
Borys Kostiuk
0-0
Challenger Ochsenhausen
2020. 07. 06. 18:40
Elia Schmid
-
Valerij Rakov
0-0
Román Liga I
2020. 07. 06. 19:00
FC Voluntari
FC Voluntari - Viitorul Constanta
Viitorul Constanta
Görög Szuperliga 1
2020. 07. 06. 19:00
Atromitos Athinon
Atromitos Athinon - Panetolikos
Panetolikos
Svéd 1. oszt. Norra
2020. 07. 06. 19:00
Brommapojkarna
Brommapojkarna - Vasalunds IF
Vasalunds IF
Török 1. Liga
2020. 07. 06. 19:00
Eskisehirspor
Eskisehirspor - Istanbulspor
Istanbulspor
Török 1. Liga
2020. 07. 06. 19:00
Akhisar Belediye
Akhisar Belediye - Balikesirspor
Balikesirspor
Svéd Allsvenskan
2020. 07. 06. 19:00
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping - IFK Goteborg
IFK Goteborg
Svéd Allsvenskan
2020. 07. 06. 19:00
Djurgarden
Djurgarden - Helsingborg
Helsingborg
Svéd Allsvenskan
2020. 07. 06. 19:00
Ostersunds FK
Ostersunds FK - Mjallby AIF
Mjallby AIF
Svéd Allsvenskan
2020. 07. 06. 19:00
Varbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FC - Kalmar FF
Kalmar FF
Izraeli Leumit Liga
2020. 07. 06. 19:00
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ashkelon
Hapoel Ashkelon
Matchplay 120 - nők
2020. 07. 06. 19:00
Hailey Baptiste
-
Ann Li
Európai barátságos mérkőzések
2020. 07. 06. 19:00
SK Bischofshofen
SK Bischofshofen -
Ikarus Pfarrwerfen
Challenger Ochsenhausen
2020. 07. 06. 19:20
Dwain Schwarzer
-
Dauud Cheaib
Spanyol Segunda
2020. 07. 06. 19:30
Sporting Gijon
Sporting Gijon - Girona
Girona
Svéd 1. oszt. Södra
2020. 07. 06. 19:30
Qviding FIF
Qviding FIF - Tvååkers IF
Tvååkers IF
Spanyol Primera Liga
2020. 07. 06. 19:30
Levante
Levante - Real Sociedad
Real Sociedad
Spanyol Segunda
2020. 07. 06. 19:30
Sporting Gijon
Sporting Gijon - Girona
Girona
Török Szuperliga
2020. 07. 06. 20:00
Kayserispor
Kayserispor - Besiktas
Besiktas
Izlandi Premier Liga - nők
2020. 07. 06. 20:00
Fylkir Reykjavik - nők
Fylkir Reykjavik - nők - Vestmannaeyjar - nők
Vestmannaeyjar - nők
0-0
Izlandi Premier Liga - nők
2020. 07. 06. 20:00
Breidablik Women
Breidablik Women - Thor KA Akureyri - nők
Thor KA Akureyri - nők
0-0
Bolgár 1. liga
2020. 07. 06. 20:00
Botev Vratsa
Botev Vratsa - Dunav Ruse
Dunav Ruse
Challenger Ochsenhausen
2020. 07. 06. 20:00
Petr David
-
Sven Happek
Izlandi 4 Deild
2020. 07. 06. 20:00
Ymir Kopavogur
Ymir Kopavogur - KFS
KFS
Izlandi Liga - U19
2020. 07. 06. 20:00
Fjolnir/Vaengir U19
-
FH Hafnarfjordur U19
Matchplay 120
2020. 07. 06. 20:00
Lindstedt/Siljestrom
-
Arevalo/Martinez
Masters Liga A - nők
2020. 07. 06. 20:00
Radek Rose
-
Petr Bradach
Angol League 1
2020. 07. 06. 20:30
Wycombe
Wycombe - Fleetwood Town
Fleetwood Town
Germany Bundesliga Play-Offs
2020. 07. 06. 20:30
Heidenheim
Heidenheim - Werder Bremen
Werder Bremen
Izlandi Liga - U19
2020. 07. 06. 20:30
Keflavik - U19
-
Fram Reykjavik - U19
Izlandi Liga - U19
2020. 07. 06. 20:30
Stjarnan/KFG - U19
Stjarnan/KFG - U19 -
IA/Skallagrimur U19
Masters Liga A - nők
2020. 07. 06. 20:30
Martin Huk
-
Daniel Salomon
Challenger Ochsenhausen
2020. 07. 06. 20:40
Dwain Schwarzer
-
Elia Schmid
Albán Bajnokság
2020. 07. 06. 20:45
Teuta Durres
Teuta Durres - Skenderbeu
Skenderbeu
Angol Premier Liga
2020. 07. 06. 21:00
Tottenham
Tottenham - Everton
Everton
Angol Premier Liga
2020. 07. 06. 21:00
Tottenham
Tottenham - Everton
Everton
Masters Liga A - nők
2020. 07. 06. 21:00
Radek Rose
-
Daniel Salomon
Izlandi Premier Liga - nők
2020. 07. 06. 21:15
Selfoss - nők
Selfoss - nők - KR Rejkjavik - nők
KR Rejkjavik - nők
Izlandi Premier Liga - nők
2020. 07. 06. 21:15
Valur Reykjavik - nők
Valur Reykjavik - nők - Stjarnan - nők
Stjarnan - nők
Izlandi Premier Liga - nők
2020. 07. 06. 21:15
FH Hafnarfjordur - nők
FH Hafnarfjordur - nők - Throttur Reykjavik - nők
Throttur Reykjavik - nők
Izlandi 1 Deild - nők
2020. 07. 06. 21:15
Afturelding/Fram - nők
Afturelding/Fram - nők - Haukar - nők
Haukar - nők
Challenger Ochsenhausen
2020. 07. 06. 21:20
Miroslav Horejsi
-
Valerij Rakov
Masters Liga A - nők
2020. 07. 06. 21:30
Martin Huk
-
Petr Bradach