FPT Portugal Series femminili
13:00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Italian Umbrian Open
11:00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
03:00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
04:30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series Sydney
06:00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17:00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Israeli Exhibition Circuit
09:30
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
2-1
0-15
Taiwan - Premier League
10:00
75'
Università Ming Chuan
- Gaoshi Taipower
Gaoshi Taipower
0-2
Taiwan - Premier League
10:00
79'
Università dello Sport di Taiwan
- Hang Yuen
Hang Yuen
2-1
Taiwan - Premier League
10:00
74'
Taipei City Tatung
Taipei City Tatung -
Taichung Futuro
1-0
Mongolia - Premier League
10:00
77'
Gepro FC
- Erchim
Erchim
0-8
Giappone - J3-League
10:00
75'
YSCC
YSCC - Kataller Toyama
Kataller Toyama
3-2
Giappone - J3-League
10:00
74'
Parceiro Nagano
Parceiro Nagano - Azul Claro Numazu
Azul Claro Numazu
2-1
Taiwan - Premier League
10:00
80'
Taicheng Lions
-
Tainan City
0-0
Cina - Campionato regionale
10:15
46'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-1
UTR Pro Tennis Series Melbourne
10:30
Matthew Dellavedova
-
William Ma
0-0
6-5
30-15
UTR Pro Tennis Series Francia femminili
10:30
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-0
3-4
30-0
Esibizione
10:30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-0
0-2
15-30
Cambogia - C-League
10:30
49'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
0-1
Austria - 2. Liga
10:30
46'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
Slovacchia - 2. Liga
10:30
51'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
4-0
Amichevoli Europa
10:31
49'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
2-1
FPT Portugal Series femminili
11:00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-0
1-4
40-40
Giappone - J3-League
11:00
32'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Winners Open Women
11:00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-0
0-4
Giappone - J2-League
11:00
31'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
Boom Cup
11:06
Daria Sosnina
-
Olga Nelyubina
2-3
3-7
TT Cup Ucraina
11:10
Tatiana Tatianina
-
Natalia Khmelevskaia
0-2
Setka Cup
11:20
Yaroslav Makovka
-
Andrii Obishchenko
0-2
7-5
Setka Cup
11:25
Oleksandr Gomilko
-
Oleksandr Liushnia
1-0
7-10
World Padel Tour Madrid
11:30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0
Liga Pro
11:30
Alexey Yanshaev
-
Oleg Nikiforov
0-0
10-11
Setka Cup
11:30
Borys Kostiuk
-
Anar Aliiev
1-0
2-1
Liga Pro
11:30
Demic Ying
-
Igor Elistratov
0-1
2-3
TT Cup Ucraina
11:30
Alexander Tkachenko
-
Serhii Boiko
0-1
2-1
Liga Pro
11:30
Sergey Kuzmin
-
Ilya Novikov
0-0
2-9
Setka Cup
11:40
Yaroslava Pachich
-
Natalia Ogarenko
0-0
Setka Cup
11:45
Sergey Yatsenko
-
Volodymyr Kononikhin
0-0