FPT Portugal Series - Feminin
13:00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Italia - Umbrian Open
11:00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
03:00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
04:30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series - Sydney
06:00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17:00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Israel - Exhibition Circuit
09:30
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
2-6
Japonia - J3-League
10:00
61'
YSCC
YSCC - Kataller Toyama
Kataller Toyama
3-2
Taiwan - Premier League
10:00
65'
Taiwan University of Sport
- Hang Yuen
Hang Yuen
2-1
Taiwan - Premier League
10:00
60'
Taipei City Tatung
Taipei City Tatung -
Taichung Futuro
1-0
Taiwan - Premier League
10:00
66'
Taicheng Lions
-
Tainan City
0-0
Mongolia - Premier League
10:00
63'
Gepro FC
- Erchim
Erchim
0-6
Taiwan - Premier League
10:00
61'
Ming Chuan University
- Gaoshi Taipower
Gaoshi Taipower
0-1
Japonia - J3-League
10:00
60'
Parceiro Nagano
Parceiro Nagano - Azul Claro Numazu
Azul Claro Numazu
2-1
China Regional League
10:15
45'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-1
Cambodgia - Premier League
10:30
45'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
0-1
UTR Pro Tennis Series Melbourne
10:30
Matthew Dellavedova
-
William Ma
0-0
4-3
0-15
Austria - 2. Liga
10:30
45'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
Slovacia - 2. Liga
10:30
45'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
3-0
Amical
10:30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-0
6-2
UTR Pro Tennis Series - Franta - Feminin
10:30
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-0
1-3
40-40
Europa - Amicale
10:31
45'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
2-1
Winners Open Women
11:00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-0
0-1
30-30
Liga Pro
11:00
Ivan Pandur
-
Nikita Sukharnikov
2-2
3-2
FPT Portugal Series - Feminin
11:00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-0
1-1
30-40
Liga Pro
11:00
Kirill Abramov
-
Dmitry Merzlikin
1-1
9-10
Ucraina - TT Cup
11:00
Artem Derevianko
-
Dmitriy Derevinskiy
1-2
9-10
Japonia - J2-League
11:00
17'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
Japonia - J3-League
11:00
18'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Setka Cup
11:05
Evgeniy Krivorotko
-
Konstantyn Kirsanov
2-0
8-8
Cehia - Liga Pro
11:05
Karel Brozhik
-
Martin Huk
2-2
3-4
Boom Cup
11:06
Daria Sosnina
-
Olga Nelyubina
0-3
6-6
Setka Cup
11:10
Dina Tishchenko
-
Svitlana Ogarenko
2-1
1-1
Setka Cup
11:15
Dmitry Drach
-
Oleh Yurenev
0-1
5-4
Cehia - Liga Pro
11:20
Svyatoslav Urazov
-
Denis Medvedev
3-0
9-10
Setka Cup
11:20
Yaroslav Makovka
-
Andrii Obishchenko
0-0
World Padel Tour Madrid
11:30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0