FPT Portugal Series - ženy
13:00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Taliansko - Umbrian Open
11:00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
3:00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
4:30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series - Sydney
6:00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17:00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
China Regional League
10:15
105'
FC Guan Shi
-
XMIFC
3-2
Exhibícia
10:30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-1
3-4
Winners Open Women
11:00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-1
3-5
0-15
FPT Portugal Series - ženy
11:00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-1
3-5
40-40
Japonsko - J3-League
11:00
74'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Japonsko - J2-League
11:00
74'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
1-1
World Padel Tour Madrid
11:30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-1
5-7
0-30
UTR Pro Tennis Series - Francúzsko - ženy
12:00
Carla Touly
-
Estelle Cascino
0-1
1-6
Estónsko - II Liiga
12:00
33'
Parnu JK Poseidon
Parnu JK Poseidon - FC Kose
FC Kose
0-1
Estónsko - II Liiga
12:00
30'
Raplamaa
Raplamaa -
FC Kuressaare II
1-0
Litva - A Lyga - ženy
12:00
33'
Banga Gargzdai Women
-
Utenis Utena Women
0-0
Masters Liga A
12:00
Jaroslav Havlik
-
Josef Obeslo Sr.
1-2
7-5
Estónsko - II Liiga
12:00
31'
Raasiku FC Joker
Raasiku FC Joker -
Parnu JK Vaprus II
2-1
Litva - A Lyga - ženy
12:00
33'
Ssg FA Siauliai Women
-
Zalgiris Vilnius Women
0-2
Rumunsko - Liga 1
12:00
34'
CSMS Iasi
CSMS Iasi - ACS Sepsi
ACS Sepsi
1-0
Južná Kórea - K-liga 1
12:00
34'
Gwangju FC
Gwangju FC - Daegu FC
Daegu FC
1-0
Južná Kórea - K-liga 1
12:00
34'
Seongnam FC
Seongnam FC - Pohang Steelers
Pohang Steelers
1-1
Južná Kórea - K-liga 1
12:00
34'
Sangju Sangmu
Sangju Sangmu - Jeonbuk Motors
Jeonbuk Motors
0-0
Južná Kórea - K-liga 2
12:00
34'
Chungnam Asan FC
Chungnam Asan FC - Gyeongnam FC
Gyeongnam FC
0-0
Južná Kórea - K-liga 2
12:00
34'
FC Anyang
FC Anyang - Jeju Utd
Jeju Utd
1-2
Vietnam - V-League
12:00
33'
Hai Phong
Hai Phong - Sai Gon FC
Sai Gon FC
0-1
Vietnam - V-League 2
12:00
33'
Sanna Khanh Hoa
Sanna Khanh Hoa - Tay Ninh
Tay Ninh
1-0
Vietnam - V-League 2
12:00
34'
Ba Ria Vung Tau FC
Ba Ria Vung Tau FC - Binh Dinh
Binh Dinh
0-0
Japonsko - J3-League
12:00
30'
Gainare Tottori
Gainare Tottori - FC Gifu
FC Gifu
0-1
Južná Kórea - K3-League
12:00
34'
Gangneung City
Gangneung City - Daejeon Korail
Daejeon Korail
0-0
Japonsko - J3-League
12:00
30'
Kagoshima United
Kagoshima United - Kamatamare Sanuki
Kamatamare Sanuki
1-0
Japonsko - J2-League
12:00
31'
Tochigi SC
Tochigi SC - Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
0-0
Japonsko - J2-League
12:00
31'
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi - Ehime FC
Ehime FC
0-0
Vietnam - V-League
12:00
33'
Quang Nam
Quang Nam - Song Lam Nghe An
Song Lam Nghe An
1-0
Ukrajina - TT Cup
12:05
Serhii Gogenko
-
Aleksey Krutko
2-2
2-4
Boom Cup
12:13
Alina Ilyunina
-
Olga Nelyubina
2-2
5-1
Setka Cup
12:15
Dmitry Drach
-
Oleksandr Lymarenko
1-2
3-5
Setka Cup
12:20
Valery Kolesnikov
-
Yaroslav Makovka
2-1
2-4
Ukrajina - TT Cup
12:20
Olga Melnik
-
Natalia Khmelevskaia
1-1
7-6
Ukrajina - TT Cup
12:25
Andrey Krysak
-
Oleg Gavrylyuk
1-0
9-10
Setka Cup
12:25
Mykyta Sevastianov
-
Oleksandr Gomilko
0-0
9-8
Setka Cup
12:30
Alexey Zayets
-
Vitalii Vietrov
1-0
3-0
Liga Pro
12:30
Ivan Pandur
-
Sergey Kuzmin
0-0
7-9
Liga Pro
12:30
Alexander Gribkov
-
Alexey Yanshaev
0-0
7-4
Dánsko - Liga U19
12:30
2'
Odense BK U19
- FC Nordsjaelland U19
FC Nordsjaelland U19
0-0
Ukrajina - TT Cup
12:30
Nazar Mosuk
-
Oleksii Haponov
1-0
Setka Cup
12:35
Oleksandr Kovalchuk
-
Konstantyn Kirsanov
0-0
Ukrajina - TT Cup
12:35
Dmytro Mudrov
-
Mikhailo Koshmai
0-0
Poľsko - I. Liga
12:40
Podbeskidzie Bielsko Biala
Podbeskidzie Bielsko Biala - Radomiak Radom
Radomiak Radom
0-0
Setka Cup
12:40
Olha Ishchenko
-
Svitlana Ogarenko
0-0
UTR Pro Tennis Series - Francúzsko
13:00
Alen Avidzba
-
Calvin Hemery
0-0
0-2
0-15