FPT Portugal Series - ženy
13:00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Taliansko - Umbrian Open
11:00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
3:00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series - Sydney
4:30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series - Sydney
6:00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17:00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Izrael - Exhibition Circuit
9:30
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
2-3
0-15
Taiwan - Premier League
10:00
89'
Taiwan University of Sport
- Hang Yuen
Hang Yuen
2-3
Taiwan - Premier League
10:00
84'
Taipei City Tatung
Taipei City Tatung -
Taichung Futuro
1-0
Taiwan - Premier League
10:00
90'
Taicheng Lions
-
Tainan City
0-1
Mongolsko - Premier League
10:00
87'
Gepro FC
- Erchim
Erchim
0-11
Taiwan - Premier League
10:00
85'
Ming Chuan univerzitný tím
- Gaoshi Taipower
Gaoshi Taipower
0-3
Japonsko - J3-League
10:00
85'
YSCC
YSCC - Kataller Toyama
Kataller Toyama
3-2
Japonsko - J3-League
10:00
84'
Parceiro Nagano
Parceiro Nagano - Azul Claro Numazu
Azul Claro Numazu
3-1
China Regional League
10:15
56'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-2
Rakúsko - 2. Liga
10:30
56'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
Kambodža - Premier League
10:30
59'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
1-1
Exhibícia
10:30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-0
0-3
0-15
Slovensko - 2. liga
10:30
61'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
4-0
UTR Pro Tennis Series - Francúzsko - ženy
10:30
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-1
3-6
Európa - priateľské zápasy
10:31
59'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
2-1
FPT Portugal Series - ženy
11:00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-1
1-6
Japonsko - J2-League
11:00
41'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
Japonsko - J3-League
11:00
42'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
Winners Open Women
11:00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-0
2-5
Setka Cup
11:20
Yaroslav Makovka
-
Andrii Obishchenko
2-2
2-1
Ukrajina - TT Cup
11:25
Dmytro Mudrov
-
Oleksandr Siroklyn
0-3
Setka Cup
11:25
Oleksandr Gomilko
-
Oleksandr Liushnia
2-1
World Padel Tour Madrid
11:30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0
Liga Pro
11:30
Sergey Kuzmin
-
Ilya Novikov
2-1
Liga Pro
11:30
Alexey Yanshaev
-
Oleg Nikiforov
1-2
Setka Cup
11:30
Borys Kostiuk
-
Anar Aliiev
1-2
10-6
Ukrajina - TT Cup
11:30
Alexander Tkachenko
-
Serhii Boiko
2-1
4-2
Setka Cup
11:35
Oleksandr Mishchenko
-
Roman Malynka
2-0
6-4
Ukrajina - TT Cup
11:35
Mykhaylo Myronchenko
-
Aleksander Dzyabura
2-0
4-5
Masters Liga A
11:35
Evgeny Elizarov
-
Sergey Yatsenko
2-2
Masters Liga A
11:35
Matous Klimenta
-
Ales Bayer
1-1
2-1
Ukrajina - TT Cup
11:40
Dmitry Halai
-
Vadim Sidorenko
0-1
Setka Cup
11:40
Yaroslava Pachich
-
Natalia Ogarenko
1-0
0-1
Setka Cup
11:45
Sergey Yatsenko
-
Volodymyr Kononikhin
0-0
Južná Kórea - K-liga 1
12:00
Gwangju FC
Gwangju FC - Daegu FC
Daegu FC
0-0