FPT Portugal Series Women
13:00
Barbara Balancho
-
Joana Baptista
0-0
0-2
40-40
Italian Umbrian Open
11:00
Andrea Vavassori
-
Thomas Fabbiano
0-0
2-2
15-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
03:00
Christopher O'Connell
-
Jordan Smith
0-0
UTR Pro Tennis Series Sydney
04:30
Aleksandar Vukic
-
Matt Reid
0-0
2-1
0-40
UTR Pro Tennis Series Sydney
06:00
Max Purcell
-
Kody Pearson
0-0
Battle of the Brits
17:00
Evans/Glasspool
-
Murray/Skupski
1-0
6-0
Israeli Exhibition Circuit
09:30
Edan Leshem
-
Yshai Oliel
0-1
3-3
0-30
Japan J3-League
10:00
92'
Parceiro Nagano
Parceiro Nagano - Azul Claro Numazu
Azul Claro Numazu
3-1
Japan J3-League
10:00
92'
YSCC
YSCC - Kataller Toyama
Kataller Toyama
3-3
Taiwan Premier League
10:00
92'
Taipei City Tatung
Taipei City Tatung -
Taichung Futuro
1-0
Taiwan Premier League
10:00
93'
Ming Chuan University
- Gaoshi Taipower
Gaoshi Taipower
0-3
China Regional League
10:15
63'
FC Guan Shi
-
XMIFC
1-2
Cambodia Premier League
10:30
67'
Electricite du Cambodge
Electricite du Cambodge - Angkor Tiger FC
Angkor Tiger FC
2-1
UTR Pro Tennis Series France Women
10:30
Margaux Rouvroy
-
Carole Monnet
0-1
0-2
15-30
Exhibition
10:30
Alex Molcan
-
Tomas Machac
1-0
1-5
15-0
Austria 2. Liga
10:30
63'
FK Austria Vienna II
FK Austria Vienna II - Grazer AK
Grazer AK
0-0
Slovakia 2. Liga
10:30
69'
MSK Zilina B
MSK Zilina B - FK Poprad
FK Poprad
4-0
Europe Friendlies
10:31
67'
FC Vion Zlate Moravce B
- FK Rakytovce
FK Rakytovce
2-2
Winners Open Women
11:00
Irina-Camelia Begu
-
Elena Gabriela Ruse
0-0
4-5
30-15
Japan J2-League
11:00
45'
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
Fagiano Okayama
0-1
Japan J3-League
11:00
45'
Gamba Osaka U23
Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23
Cerezo Osaka U23
0-0
FPT Portugal Series Women
11:00
Francisca Jorge
-
Ines Murta
0-1
1-1
15-30
Setka Cup
11:25
Oleksandr Gomilko
-
Oleksandr Liushnia
2-2
1-5
World Padel Tour Madrid
11:30
Lima/Navarro
-
Galan/Lebron
0-0
Czech Liga Pro
11:35
Evgeny Elizarov
-
Sergey Yatsenko
2-3
2-5
Czech Liga Pro
11:35
Matous Klimenta
-
Ales Bayer
2-1
5-3
Setka Cup
11:40
Yaroslava Pachich
-
Natalia Ogarenko
1-1
5-9
TT Cup Ukraine
11:40
Dmitry Halai
-
Vadim Sidorenko
1-1
6-6
TT Cup Ukraine
11:45
Viktoria Kurtenko
-
Tatiana Tatianina
1-0
4-3
Setka Cup
11:45
Sergey Yatsenko
-
Volodymyr Kononikhin
1-0
10-8
Boom Cup
11:49
Alexandra Nizhegorodtseva
-
Daria Sosnina
0-2
Setka Cup
11:50
Oleksandr Blashkun
-
Serhii Burdelnyi
0-0
5-1
TT Cup Ukraine
11:50
Oleg Gavrylyuk
-
Viktor Bosak
0-0
5-7
TT Cup Ukraine
11:55
Oleksii Haponov
-
Andrey Gordiy
0-0
Estonia II Liiga
12:00
Raplamaa
Raplamaa -
FC Kuressaare II
0-0
South Korea K3 League
12:00
Gangneung City
Gangneung City - Daejeon Korail
Daejeon Korail
0-0
South Korea K League 2
12:00
FC Anyang
FC Anyang - Jeju Utd
Jeju Utd
0-0
Romania Liga I
12:00
CSMS Iasi
CSMS Iasi - ACS Sepsi
ACS Sepsi
0-0
South Korea K League 2
12:00
Chungnam Asan FC
Chungnam Asan FC - Gyeongnam FC
Gyeongnam FC
0-0
South Korea K League 1
12:00
Seongnam FC
Seongnam FC - Pohang Steelers
Pohang Steelers
0-0
South Korea K League 1
12:00
Gwangju FC
Gwangju FC - Daegu FC
Daegu FC
0-0
Japan J2-League
12:00
Tochigi SC
Tochigi SC - Tokyo Verdy
Tokyo Verdy
0-0
Liga Pro
12:00
Igor Elistratov
-
Dmitry Merzlikin
0-0
UTR Pro Tennis Series France Women
12:00
Carla Touly
-
Estelle Cascino
0-0
Japan J2-League
12:00
Renofa Yamaguchi
Renofa Yamaguchi - Ehime FC
Ehime FC
0-0
Estonia II Liiga
12:00
Raasiku FC Joker
Raasiku FC Joker -
Parnu JK Vaprus II
0-0
Liga Pro
12:00
Ilya Novikov
-
Nikita Sukharnikov
0-0