Albania Championship
17:45
64'
KF Tirana
KF Tirana - FK Kukesi
FK Kukesi
0-1
Denmark Division 1
18:00
51'
Vejle
Vejle - FC Roskilde
FC Roskilde
3-1
Finland Kolmonen
18:00
53'
VPS-J
VPS-J - Narpes Kraft
Narpes Kraft
0-1
Estonia II Liiga
18:00
56'
JK Tammeka Tartu III
-
JK Trans Narva II
1-3
Estonia II Liiga
18:00
56'
K-Jarve JK Jarve II
K-Jarve JK Jarve II - JK Sillamae Kalev
JK Sillamae Kalev
2-1
England League 1
18:00
48'
Oxford Utd
Oxford Utd - Portsmouth
Portsmouth
1-1
Norway Division 1
18:00
50'
Oygarden FK
Oygarden FK - Asane
Asane
0-0
Norway Division 1
18:00
49'
Strommen
Strommen - KFUM
KFUM
1-0
Norway Division 1
18:00
48'
Raufoss
Raufoss - Stjørdals/Blink
Stjørdals/Blink
2-0
Norway Division 1
18:00
49'
Jerv
Jerv - Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
0-1
Norway Division 1
18:00
49'
Ranheim
Ranheim - Grorud
Grorud
1-3
Norway Division 1
18:00
47'
Kongsvinger
Kongsvinger - Tromso
Tromso
0-2
Norway Division 1
18:00
51'
Sogndal
Sogndal - Ullensaker/Kisa
Ullensaker/Kisa
2-1
Estonia Esiliiga
18:00
48'
Parnu JK Vaprus
Parnu JK Vaprus - FC Flora Tallinn II
FC Flora Tallinn II
1-0
Estonia II Liiga
18:00
51'
Maardu Linnameeskond II
- Tallinna FC Infonet
Tallinna FC Infonet
1-1
Poland Ekstraklasa
18:00
46'
Wisla Plock
Wisla Plock - Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
0-0
Latvia Reserve League
18:00
53'
FK Jelgava Reserves
-
Rigas FS Reserves
0-1
Ukraine Persha Liga
18:00
49'
Obolon Brovar Kiev
Obolon Brovar Kiev - Prykarpattya Ivano Frankivsk
Prykarpattya Ivano Frankivsk
2-1
Armenia Premier League
18:00
50'
Ararat Yerevan
Ararat Yerevan - Ararat Armenia
Ararat Armenia
0-0
Greece Super League 1
18:30
37'
Lamia
Lamia - Xanthi
Xanthi
0-0
Denmark Division 1
18:30
36'
Viborg
Viborg - Nykobing
Nykobing
2-1
Greece Super League 1
18:30
37'
Larissa
Larissa - Panionios
Panionios
0-0
Lithuania II Lyga
18:30
35'
FK Viltis Vilnius
FK Viltis Vilnius -
FK Suduva Reserves
0-0
Estonia II Liiga
18:45
22'
FC Helios Tartu
FC Helios Tartu -
FC Tallinn
0-2
Turkey 1 Lig
19:00
8'
Akhisar Belediye
Akhisar Belediye - Balikesirspor
Balikesirspor
0-0
Romania Liga I
19:00
6'
FC Voluntari
FC Voluntari - Viitorul Constanta
Viitorul Constanta
0-0
Europe Friendlies
19:00
SK Bischofshofen
SK Bischofshofen -
Ikarus Pfarrwerfen
0-0
Greece Super League 1
19:00
5'
Atromitos Athinon
Atromitos Athinon - Panetolikos
Panetolikos
0-0
Israel Leumit Liga
19:00
8'
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ashkelon
Hapoel Ashkelon
0-0
Turkey 1 Lig
19:00
8'
Eskisehirspor
Eskisehirspor - Istanbulspor
Istanbulspor
0-0
Sweden Allsvenskan
19:00
7'
Varbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FC - Kalmar FF
Kalmar FF
0-0
Sweden Allsvenskan
19:00
7'
Ostersunds FK
Ostersunds FK - Mjallby AIF
Mjallby AIF
0-0
Sweden Allsvenskan
19:00
7'
Djurgarden
Djurgarden - Helsingborg
Helsingborg
0-0
Sweden Allsvenskan
19:00
7'
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping - IFK Goteborg
IFK Goteborg
0-0
Sweden 1.div Norra
19:00
Brommapojkarna
Brommapojkarna - Vasalunds IF
Vasalunds IF
0-0